Start bloga

W końcu zdecydowałem się na reaktywację internetowej prezentacji mojej twórczości, tym razem nie w formie klasycznej strony, lecz właśnie bloga. Ta forma, przy mojej dość miernej znajomości HTML wydaje się najbardziej właściwa jeśli myśli się poważnie o częstej aktualizacji treści i systematycznej prezentacji dokonań. Stara strona www.daneel.prv.pl już na starcie nie zawierała wszystkich zaplanowanych podstron i galerii i umarła śmiercią naturalną wraz z wygaśnięciem domeny sacriversum.com. Część najstarszych prac, które kurzą się w szafach będzie miało szansę ujrzeć światło dziennie ponownie tutaj.

Jaką ostatecznie formę przybierze ten blog sam jeszcze nie wiem, jednak chcę skoncentrować się tu głównie na prezentacji moich dokonań nazwijmy to typograficznych – wszelkich logotypów i ambigramów, których tworzenie wciągnęło mnie bez reszty.

Tyle tytułem wstępu, a jako że chciałbym, aby każdy post zawierał jakiś element graficzny (no i muszę przetrenować wrzucanie grafiki do bloga) zamieszczam rysunek samuraja, który stworzony został w programie CorelDraw jako propozycja dwukolorowego tatuażu.

Advertisements

3 Responses to “Start bloga”


 1. 1 jaga 6 Luty 2008 o 22:47

  Daniel, oczywiście, że zostanę stałym czytelnikiem i oglądaczem!:) gratuluję decyzji, jestem wielbicielką Twojej twórczości od lat:) świat powinien ją poznać:) pozdrowionka

 2. 2 MacKozer 6 Luty 2008 o 22:57

  Gratuluję!!!

  Konto na wordpressie jest jak najbardziej ok, a sam cms wordpress jest jednym z najlepszych. Jak z resztą widzisz sam teraz głównie na nim bazuję, a nie rzeźbię od nowa swoje strony :)

  Służę oczywiście wszelką możliwą pomocą no i życzę wytrwałości i częstych aktualizacji :)

 3. 3 Paul Bezwinger 11 Luty 2008 o 0:57

  To jeden z nielicznych blogów, na jaki będę zaglądał regularnie :-)
  Dobra robota Daniel. Pozdrowienia dla całej łódzkiej ekipy!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s
Instagram

Aurora #calligraphia #calligraphy #kaligrafia #parallelpen #pilotparallelpen #fraktur #fraktura #aurora Król jest nagi; the King is naked #calligraphy #kaligrafia #calligraphia #fraktur # fraktura #parallelpen #pilotparallelpen Tempus fugit Aeternitas manet #calligraphy #kaligrafia #calligraphia #fraktur #fraktura #parallelpen #pilotparallelpen #calligraphia #calligraphy #kaligrafia #parallelpen #pilotparallelpen Repetitio mater studiorum est #kaligrafia #calligraphia #calligraphy #parallelpen #pilotparallelpen #fraktur #fraktura Roma licytacja, causa finita #kaligrafia #calligraphia #calligraphy #fraktur #fraktura #parallelpen #pilotparallelpen #romalocutacausafinita

ambigram magazine

ambigram magazine
signum et imago spreadshirt

Aktualizacje starszych wpisów

tribal devilyn

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prace prezentowane w niniejszym blogu nie mogą być kopiowane, reprodukowane, rozpowszechniane lub w jakikolwiek inny sposób zmieniane bez mojej zgody. Jakiekolwiek komercyjne wykorzystanie prac bez mojego pozwolenia jest zabronione.
All rights reserved. (C) Daniel Dostal 2008-2013

Statystyki

 • 339,774 odwiedzin
free web page counters

%d bloggers like this: