Holy Spirit – ambigram ACAC

Prezentowany dziś ambigram to moja propozycja w kolejnym konkursie ACAC. Z dwóch zaproponowanych fraz: „holy spirit” oraz „God/Jesus” wybrałem tą pierwszą. Przymierzałem się również do drugiego symbiotogramu, ale różnica ilości liter w wyrazach powoduje, że całość staje się nieczytelna i przekombinowana.  W przypadku pierwszej frazy udało się stworzyć w miarę czysty i czytelny ambigram. Nie był bym sobą, gdybym nie wzbogacił go o dodatkowe elementy symboliczne. Trójelementowy gotycki maswerk w tle stanowi tu odwołanie do Trójcy Świętej a gołąb to bezpośrednie nawiązanie do tematu ambigramu.

holy_spirit _daniel_dostal_ambigram

3 Responses to “Holy Spirit – ambigram ACAC”


  1. 1 dwakretki 26 Maj 2012 o 21:39

    prawie super. nie chcę się czepiać, ale coś mi nie gra, nie wiem co. może kolor, może „kadr” albo tło albo zbytnie „skompaktowanie” i ściśnięcie wszystkich elementów w centrum kompozycji, może gołąb jest za mały/ za duży?… nie wiem; przepraszam, że się mądrzę – w życiu bym czegoś takiego nie wykombinował i podziwiam Pana kunszt, dzielę się tylko moimi spostrzeżeniami i nie chcę Pana urazić. pozdrawiam

  2. 3 Chisom 8 stycznia 2019 o 21:02

    I’m enduring a few little protection difficulties with my newest blog in addition to I’d like to come across something more safe. Are you experiencing almost any tips?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
ambigram magazine

ambigram magazine
signum et imago spreadshirt

Aktualizacje starszych wpisów

tribal devilyn

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prace prezentowane w niniejszym blogu nie mogą być kopiowane, reprodukowane, rozpowszechniane lub w jakikolwiek inny sposób zmieniane bez mojej zgody. Jakiekolwiek komercyjne wykorzystanie prac bez mojego pozwolenia jest zabronione.
All rights reserved. (C) Daniel Dostal 2008-2013

Statystyki

  • 345 624 odwiedzin
free web page counters

%d blogerów lubi to: